Chceš flirtovat s modelkami a vyslékat je na soukromém chatu?

Chci být divákem
Chci být modelkou

Nápověda

» Zobrazit nápovědu pro zapnutí Vaší kamery a mikrofonu
Jsem zde nový - jak začít?
Nejprve se jako nový uživatel musíte zaregistrovat. Poté již s modelkami můžete komunikovat ZCELA ZDARMA v místnostech "Online chat zdarma". Jedinečnou show modelky, která se svlékne pouze pro Vás, si můžete dopřát jamile si dobijete si kredit a u vybrané modelky kliknete na tlačítko "Spustit soukromý chat".
Co jsou to kredity?
Kredity jsou virtuální měna, za kterou si kupuje divák u modelky nabízené služby, tedy zejména její čas strávený s uživatelem na privátním chatu, ale také například zaslání virtuálního dárku modelce. Více o kreditech naleznete v Obchodních podmínkách.
Jak se zaregistruji? Je registrace zdarma?
Zaregistrovat se jako divák můžete kliknutím na červené tlačítko "Registrace" nacházející se v černé liště spolu s dalšími uživatelskými prvky. Registrovat se můžete opravdu zdarma, není potřeba nabíjet žádné kredity pro potvrzení registrace a navíc oproti neregistrovaným můžete neomezeně sledovat modelky nacházející se v místnosti pro chat zdarma.

Zaregistrovat se
Jak získám kredity? Je platba anonymní?
Kredity si můžete dobít po kliknutí na ikonu “Dobít kredit” v černé uživatelské liště. Poté následujte instrukce. Pro dobití kreditu musíte být registrováni. Ochranu soukromí našich diváků si nadevše ceníme, a proto jsou všechny platby naprosto anonymní. Dle vybraného způsobu dobíjení se liší forma, jakou je transakce zaúčtována. Detailní popis rozdílů najdete ve sloupci Anonymita.
Jak rychle se mi kredity dobijí?
Naší prioritou je, aby divák měl svůj kredit vždy připsaný co nejdříve to jde. Rychlost se však nezávisle na našich možnostech liší dle toho, jakým způsobem kredit dobijete. Všechny potřebné informace naleznete na podstránce “Dobít kredit”, kde u jednotlivých způsobů dobíjení jsou vždy uvedeny i přibližné časové údaje, za jak dlouho je kredit reálně připsán na Váš uživatelský účet. U většiny způsobů dobíjení (vyjma bankovního převodu, kde vždy záleží na konkrétní bance) je Vám kredit připsán na uživatelský účet do dvou minut.
Kdo jsou to modelky a modelové?
Jsou to osoby pronajímající si na doméně LiveChat.cz virtuální prostor, kde nabízí a poskytují služby zákazníkům - divákům. Provozovatel portálu není zodpovědný za chování modelek a modelů, v případě nespokojenosti diváka však má pravomoc zakročit a stížnost vyřešit.
Co je to livechat?
Livechat je moderní způsob poskytování erotických služeb na dálku, kdy má uživatel možnost modelku nejen slyšet, jako je tomu u komunikace po telefonu, ale také vidět. Největší předností a lákadlem pro diváky je možnost s modelkou v reálném čase komunikovat a sdělovat jí svá přání a tužby, která modelka ráda vyplní.
Vidím jen já modelku nebo může vidět i ona mě?
Pokud jste s modelkou na “Soukromém chatu”, máte možnost zapnout svou webkameru kliknutím na ikonu kamery v liště, přímo v okně videopřenosu, na levé straně. Modelka má nyní možnost vidět Váš obraz a náležitě si užít “Soukromý chat” společně s Vámi.
Co když jsem zapomněl heslo? Můžete mi zaslat nové?
Pokud jste zapomněl heslo, není nic jednoduššího než v liště přihlašování kliknout na Zapomenuté heslo a nechat si vygenerovat na svůj e-mail heslo nové. Staré heslo Vám bohužel zaslat nemůžeme, uchováváme ho v takové podobě, kdy ani my sami nemůžeme Vaše heslo vidět.
Co znamenají hvězdičky vedle jména modelky?
Tyto hvězdičky představují hodnocení modelky, tak jak ji hodnotili jednotliví uživatelé po soukromém chatu. Hodnotit modelku a napsat komentář můžete po skončení “Soukromého chatu”, který trval alespoň 3 minuty.
Naleznu zde i zahraniční modelky?
Dle našeho názoru je důležité, aby modelka byla schopna alespoň základně komunikovat v češtině či slovenštině, a tak se mohla věnovat kterémukoli z diváků. Zajištění komunikace, ať už se jedná o komunikaci psanou nebo mluvenou, je jedním ze základních cílů našeho serveru. Tím se snažíme divákům poskytovat maximální komfort. Zahraniční verzi i mezinárodní verzi pro náročnější diváky připravujeme.
Mám problém nebo potřebuji poradit a odpověď zde nemohu najít.
Neváhejte nás kontaktovat pomocí Kontaktního formuláře, zprávy přímo našim Adminům pomocí ikony na horní liště "ZPRÁVY" či na uvedených emailových adresách. Vše naleznete v sekci Kontakty.
Kdo je provozovatelem serveru LiveChat.cz?
Provozovatele serveru LiveChat.cz naleznete v sekci Kontakt. Zde se nachází i formulář, přes který můžete provozovatele serveru kontaktovat.
Spokojenost tisíců uživatelů
100% garance na vrácení peněz
Úplná anonymita našich uživatelů
Okamžité dobití vašich kreditů