Zapomenuté heslo

Video na zařízeních Apple

4. 11. 2021


Po posledních aktualizacích na Apple zařízeních se začaly vyskytovat problémy s přehráváním videa v prohlížeči Safari.

Na mobilních zařízeních s iOS prosím použijte alternativní přehrávač videa. Změnu můžete provést ozubeným kolečkem nastavení ve videu modelky.

Na počítačích s MacOS přejděte na alternativní přehrávač videa. Jak na to uvidíte v naší nápovědě: https://www.livechat.cz/napoveda/technicke-problemy/novy-prehravac-postaveny-na-nejmodernejsi-technologii-pro-prenos-videa-v-prohlizecich
Nebo použijte prohlížeč Google Chrome, kde video funguje bez problému.
(platí pro přihlášené uživatele)

Vysílání z mobilu pro klienty

1. 9. 2021


Vážení klienti,

v testovacím režimu budeme v následujících dnech spouštět funkci "Vysílání z mobilu pro klienty". Již budete moci používat v PVT i Vaši kameru na mobilním telefonu.
Funkce je to velmi komplexní, protože existuje velké množství značek a typů mobilních telefonů, takže ji budeme spouštět postupně úzké skupince klientů, kteří o funkci projeví zájem a dostaneme od nich zpětnou vazbu.

Pokud máte zájem o zařazení do testovací skupiny, napište našim administrátorům a ti Vám funkci zpřístupní.

Nový přehrávač videa

17. 3. 2021


Vylepšili jsme pro Vás stávající HTML5 přehrávač tak, aby stále odpovídal nejnovějším technologiím.
Nová verze přehrávače zajišťuje nejvyšší kvalitu vysílání a odstraňuje potíže s malým zpožděním videa nebo zvuku, které někteří uživatelé mohli zaznamenat především při soukromém chatu s modelkou.

Nový přehrávač zajišťuje opravdový cam2cam zážitek v reálném čase.

Vánoce na Livechatu jsou již spuštěny!

4. 12. 2020


Udělejte svým oblíbeným modelkám radost milým překvapením. Po celý rok Vám ochotně plnily Vaše fantazie a zpříjemnily nejednu chvíli. Nyní máte možnost jim za to poděkovat. Kdy jindy pro to bude lepší chvíle než právě o Vánocích? Dárky, které jsme za Vás letos vybrali, jistě potěší nejen obdarované modelky, ale i Vás!

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu našich modelek, takže jsme vymysleli způsob, jak dárky odesílat bezejmenně. Můžete vybírat ze sedmi nádherných dárků, u každého z nich si přečíst popisek, který Vám přiblíží, o jaký typ dárku se jedná a zároveň Vám pomůže při rozhodování.
Mimo odesílání reálných dárků máte také možnost zaslat dárek ve formě kreditů. Odkaz, pro nákup dárku, najdete v okně každé vysílající modelky - má podobu ikonky vánočního stromku. Dárek zaplatíte ze svého kreditu, my jej za Vás zakoupíme, zabalíme, připojíme k němu Vaše věnování a 17. 12. odešleme modelce.

Doufáme, že Vám některý z vánočních dárků padne do oka a potěšíte s ním svou oblíbenou modelku.

Přejeme Vám krásný den!

Google Pay na Livechat.cz!

15. 5. 2020


Vážení klienti,

právě jsme pro Vás připravili novou platební metodu GOOGLE PAY! Google Pay je služba, která umožňuje jednoduché placení prostřednictvím mobilu nebo počítače, a to online na internetu.

Pokud chcete využívat metodu mobilního placení, je nutné si stáhnout aplikace Google Pay v Google Store. Tato služba je dostupná pouze pro zařízení se systémem Android. Google Pay pro iOS mohou používat pouze uživatelé v USA. Službu lze využívat pouze v případě, že ji podporuje Vaše banka.

Pro více informací navštivte tento odkaz: https://www.gopay.com/blog/co-je-google-pay-a-jak-funguje/

Přejeme krásný den a mnoho zábavy!

Vysílání z mobilu pro všechny klienty

14. 10. 2021


Vážení klienti,

po úspěšném testovacím provozu "Vysílání z mobilu" jsme funkci zpřístupnili všem klientům a ne pouze těm, kteří o novou funkci projevili zájem během jejího testování. Doufáme, že možnost zapnutí kamery mobilního telefonu během PVT, Vám zase o něco více zpříjemní čas strávený na Livechatu a posune intimní zážitky s modelkami o level výš.

Přejeme Vám krásný den!

Letní párty na Livechatu!

27. 6. 2021


Vážení klienti,

prázdniny se nezadržitelně blíží, teploty stoupají a tak jsme pro Vás připravili ŽHAVOU AKCI i na Livechatu.
Od pondělí 28. 6. do středy 30. 6. Vám k dobíjeným kreditům přihodíme ještě další bonusové kredity ZDARMA!

Zpříjemněte si začátek léta ještě delším PVT se svou oblíbenou modelkou.

Nová funkce mobilní verze

26. 1. 2021


Nově máte možnost odeslat Vzkaz modelce i v naší mobilní verzi.

Zasláním vzkazu máte možnost modelku kontaktovat, i když zrovna na našem portálu nevysílá a je ve stavu offline. Můžete se modelky zeptat, kdy bude opět vysílat, domluvit se na PVT nebo modelku jen pozdravit.

S Vaší oblíbenou modelkou zůstanete v kontaktu, i když nemáte v dosahu počítač nebo notebook.

Využijte naše nové vychytávky!

26. 6. 2020


Nejnovější vychytávkou je možnost rychlého dobíjení. Díky této funkci si můžete navýšit své kredity bez nutnosti výběru způsobu platby, částky apod. Funkce rychlého dobíjení provede vše za Vás. Jelikož má schopnost zopakovat poslední dobití, už se Vám nestane, že oblíbená modelka uteče dřív, než si stihnete dobít kredit sami.

Další novinkou je elegantní mobilní forma webu DarkMode! Tuto verzi si zapnete jedním kliknutím. Jsme si jisti, že Vám tmavá mobilní forma zpříjemní používání našeho portálu a zajistí intimnější zážitek s modelkou!

Přejeme krásný den a mnoho zábavy!

Spustili jsme pro Vás vánoční akci!

1. 12. 2019


Vánoce jsou spojené s obdarováváním našich blízkých, na kterých nám záleží. Víme, že i naše modelky jsou Vám velmi blízké a vytvořili jste si s nimi krásný online vztah. Právě proto máte i na LiveChat.cz možnost udělat své oblíbené modelce radost krásným reálným dárkem. Stačí jen dáreček vybrat a vše ostatní zařídíme za Vás.

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu našich modelek, takže jsme vymysleli způsob, jak dárky odesílat bezejmenně. Můžete vybírat ze sedmi nádherných dárků, u každého z nich si můžete přečíst popisek, který Vám přiblíží, o jaký typ dárku se jedná a zároveň Vám pomůže při rozhodování. Mimo odesílání reálných dárků máte také možnost zaslání klasických kreditů. Odkaz na dárky najdete v okně každé vysílající modelky, lze se do něj však dostat i proklikem z banneru na úvodní stránce. Dárek zaplatíte ze svého kreditu, my jej za Vás nakoupíme, zabalíme, připojíme k němu Vaše věnování a 18. 12. odešleme modelce.

Věříme, že vánoční dárečky, stejně jako minulý rok, udělají radost jak modelkám, tak i Vám.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Přejeme krásný den!

Stránky obsahují pornografický materiál. Vstupem na stránky potvrzujete, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s obchodními podmínkami.