Vstup do světa vzrušující zábavy
Stránky obsahují pornografický materiál. Vstupem na stránky potvrzujete, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s obchodními podmínkami.
Chceš flirtovat s modelkami a vysvlékat je na soukromém chatu?
Chci být divákem
Chci být modelkou

Chcete vědět, kdy modelka vysílá?

20.01. 2015

Vážení uživatelé,

před 2 měsíci jsme pro vás zprovoznili službu SMS upozornění, která Vás informuje o tom, kdy se Vámi vybraná modelka či modelky objeví ve vysílání (on-line) na našich stránkách LiveChat.cz.

Služba SMS upozornění je pro Vás k dispozici zcela ZDARMA a za její používání neplatíte absolutně žádný poplatek. Jedinou podmínkou k její trvalé aktivaci a používání ZDARMA je dobití minimálně 0,5 kreditů na svůj uživatelský účet. Jakmile už máte jednou dobito aspoň 0,5 kreditů, můžete službu SMS upozornění používat ZDARMA navždy.

Službu SMS upozornění najdete ve svém uživatelském MENU po přihlášení na LiveChat.cz pomocí Vašeho uživatelského jména. Konkrétně je k nalezení pod záložkou MODELKY ve vrchním menu.

U SMS upozornění máte možnost si nastavit a vybrat u které modelky či modelek chcete informaci pomocí SMS zprávy dostávat, když se modelka objeví on-line na našem portále.

Můžete si nastavit libovolný a anonymní tvar přijaté zprávy (např. Honza mě zve na pivo ;-), čas, ve kterém chcete SMS zprávy dostávat (0-24 hod.) a veškeré údaje můžete kdykoliv editovat či smazat.

Neváhejte tedy, buďte vždy v obraze, kdy je Vaše oblíbená modelka on-line a využijte služby SMS UPOZORNĚNÍ ZDARMA.

Naše děvčata již na vás čekají a těší se, až se za nimi zastavíte, když se objeví ve vysílání na LiveChat.cz.

Spokojenost tisíců uživatelů
100% garance na vrácení peněz
Úplná anonymita našich uživatelů
Okamžité dobití vašich kreditů