Vstup do světa vzrušující zábavy
Stránky obsahují pornografický materiál. Vstupem na stránky potvrzujete, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s obchodními podmínkami.
Chceš flirtovat s modelkami a vysvlékat je na soukromém chatu?
Chci být divákem
Chci být modelkou

Vánoční dárky pro modelky jsou tady!

12.12. 2017

Vánoce jsou každý rok spojené s obdarováváním našich blízkých a lidí, na kterých nám záleží. A jelikož řada našich dlouhodobých spokojených klientů má s dívkami velmi hezký online vztah, tak jsme se na LiveChat.cz rozhodli i jim umožnit udělat své oblíbené modelce radost krásným dárkem.

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu modelek, takže jsme vymysleli způsob, jak dárky odesílat anonymně. Konkrétně jsme osobně vybrali 12 nádherných dárků, které ocení každá krásná žena. Klient si mezi nimi může vybrat (odkaz na dárečky najdete v okně každé vysílající modelky nebo se na něj dostanete proklikem z banneru na úvodní stránce), zaplatit klasicky ze svého kreditu a my následně k samotnému dárku připojíme jeho věnování a dárek odešleme přímo modelce domů. Poprvé v historii LiveChatu tak máte možnost dívce pořídit něco reálného. Klasické virtuální dárky zůstávají i nadále v provozu.

Věříme, že vánoční dárečky udělají radost jak modelkám tak klientům. Už se těšíte až se modelka bude mazlit ve vysílání s plyšákem přímo od Vás a nebo rozjede svoji show se zcela novým vibrátorem? ;)

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Akce vánočních dárků byla 24.12. ukončena.

Spokojenost tisíců uživatelů
100% garance na vrácení peněz
Úplná anonymita našich uživatelů
Okamžité dobití vašich kreditů