Vstup do světa vzrušující zábavy
Stránky obsahují pornografický materiál. Vstupem na stránky potvrzujete, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s obchodními podmínkami.
Chceš flirtovat s modelkami a vysvlékat je na soukromém chatu?
Chci být divákem
Chci být modelkou

Potěšte svou oblíbenou modelku na Valentýna

02.02. 2018

Blíží se den svatého Valentýna. Tento den není jen svátkem zamilovaných, je to svátek všech, kteří projevují svou lásku a náklonnost těm, které mají rádi.
Protože víme, že spousta z Vás má s modelkami velmi hezký a vřelý online vztah,na Livechat.cz jsme pro Vás připravili možnost, kdy můžete svoji oblíbenou modelku potěšit malým valentýnským dárkem s věnováním.

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu modelek. Vybrali jsme několik reálných valentýnských dárků, které modelce za Vás odešleme.
Jednoduše vyberete dárek, připíšete věnování, zaplatíte klasicky ze svého kreditu a o další se již postaráme my. Na dárečky se dostanete proklikem z banneru nad vysílacím oknem modelky. Zároveň můžete poslat modelce jako dárek libovolný počet kreditů, které jí ihned připíšeme. Klasické virtuální dárky zůstávají i nadále v provozu.

Akce probíhá do 13.2.2018 včetně. Dárky zakoupené do 8.2. do 15:00 hodin budeme odesílat tak, aby je modelka dostala přímo k Valentýnu 14.2.2018. Dárky zakoupené po 8.2. po 15:00 odešleme v nejbližších dnech.

Spokojenost tisíců uživatelů
100% garance na vrácení peněz
Úplná anonymita našich uživatelů
Okamžité dobití vašich kreditů