Vstup do světa vzrušující zábavy
Stránky obsahují pornografický materiál. Vstupem na stránky potvrzujete, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s obchodními podmínkami.
Chceš flirtovat s modelkami a vysvlékat je na soukromém chatu?
Chci být divákem
Chci být modelkou

Vánoční akce zasílání dárečků je tady!

30.11. 2018

Vánoce jsou každý rok spojené s obdarováváním našich blízkých, na kterých nám záleží. A jelikož řada z Vás má s našimi modelkami velmi hezký online vztah, na LiveChat.cz jsme se rozhodli dát i Vám možnost udělat své oblíbené modelce radost krásným reálným dárkem. Stačí jen dáreček vybrat a vše ostatní už zařídíme za Vás.

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu našich modelek, takže jsme vymysleli způsob, jak dárky odesílat anonymně. Konkrétně jsme osobně vybrali 5 nádherných dárků, které ocení každá krásná žena. Mimo odesílání reálných dárků máte také možnost posílání klasických kreditů. Můžete si tedy vybrat z mnoha možností (odkaz na dárečky najdete v okně každé vysílající modelky nebo se na něj dostanete proklikem z banneru na úvodní stránce). Dárek zaplatíte klasicky ze svého kreditu, my následně k samotnému dárku připojíme Vaše věnování a dárek 17.12. odešleme modelce.

Již po třetí v historii LiveChatu máte možnost dívce pořídit něco reálného!

Věříme, že vánoční dárečky udělají radost jak modelkám, tak i Vám.

Určitě se už těšíte až se Vám modelka ukáže v sexy saténovém župánku přímo od Vás a nebo rozjede svoji show v její nové smyslné sadě či samodržících punčoškách...

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

PS: Kdo by chtěl vidět reálnou fotku dárečku, nechť napíše našim administrátorům, rádi fotky poskytnou:).

Spokojenost tisíců uživatelů
100% garance na vrácení peněz
Úplná anonymita našich uživatelů
Okamžité dobití vašich kreditů