Vstup do světa vzrušující zábavy
Stránky obsahují pornografický materiál. Vstupem na stránky potvrzujete, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s obchodními podmínkami.
Chceš flirtovat s modelkami a vysvlékat je na soukromém chatu?
Chci být divákem
Chci být modelkou

Spustili jsme pro Vás vánoční akci!

01.12. 2019

Vánoce jsou každý rok spojené s obdarováváním našich blízkých, na kterých nám záleží. Víme, že i naše modelky jsou Vám velmi blízké a vytvořili jste si s nimi krásný online vztah. Právě proto máte i na LiveChat.cz možnost udělat své oblíbené modelce radost krásným reálným dárkem. Stačí jen dáreček vybrat a vše ostatní zařídíme za Vás.

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu našich modelek, takže jsme vymysleli způsob, jak dárky odesílat anonymně. Konkrétně jsme osobně vybrali 7 nádherných dárků. U každého z nich si můžete přečíst popisek, který Vám přiblíží o jaký dárek se přesně jedná nebo Vám pomůže při Vašem rozhodování. Mimo odesílání reálných dárků máte také možnost posílání klasických kreditů. Můžete si tedy vybrat z mnoha možností (odkaz na dárečky najdete v okně každé vysílající modelky nebo se na něj dostanete proklikem z banneru na úvodní stránce). Dárek zaplatíte klasicky ze svého kreditu, my jej za Vás nakoupíme, zabalíme, připojíme k němu Vaše věnování a 18.12. odešleme modelce.

Věříme, že vánoční dárečky, stejně jako minulý rok, udělají radost jak modelkám, tak i Vám.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Přejeme krásný den!

Spokojenost tisíců uživatelů
100% garance na vrácení peněz
Úplná anonymita našich uživatelů
Okamžité dobití vašich kreditů