Zapomenuté heslo

Vysílání z mobilu pro všechny klienty

14. 10. 2021


Vážení klienti,

po úspěšném testovacím provozu "Vysílání z mobilu" jsme funkci zpřístupnili všem klientům a ne pouze těm, kteří o novou funkci projevili zájem během jejího testování. Doufáme, že možnost zapnutí kamery mobilního telefonu během PVT, Vám zase o něco více zpříjemní čas strávený na Livechatu a posune intimní zážitky s modelkami o level výš.

Přejeme Vám krásný den!

Letní párty na Livechatu!

27. 6. 2021


Vážení klienti,

prázdniny se nezadržitelně blíží, teploty stoupají a tak jsme pro Vás připravili ŽHAVOU AKCI i na Livechatu.
Od pondělí 28. 6. do středy 30. 6. Vám k dobíjeným kreditům přihodíme ještě další bonusové kredity ZDARMA!

Zpříjemněte si začátek léta ještě delším PVT se svou oblíbenou modelkou.

Nová funkce mobilní verze

26. 1. 2021


Nově máte možnost odeslat Vzkaz modelce i v naší mobilní verzi.

Zasláním vzkazu máte možnost modelku kontaktovat, i když zrovna na našem portálu nevysílá a je ve stavu offline. Můžete se modelky zeptat, kdy bude opět vysílat, domluvit se na PVT nebo modelku jen pozdravit.

S Vaší oblíbenou modelkou zůstanete v kontaktu, i když nemáte v dosahu počítač nebo notebook.

Využijte naše nové vychytávky!

26. 6. 2020


Nejnovější vychytávkou je možnost rychlého dobíjení. Díky této funkci si můžete navýšit své kredity bez nutnosti výběru způsobu platby, částky apod. Funkce rychlého dobíjení provede vše za Vás. Jelikož má schopnost zopakovat poslední dobití, už se Vám nestane, že oblíbená modelka uteče dřív, než si stihnete dobít kredit sami.

Další novinkou je elegantní mobilní forma webu DarkMode! Tuto verzi si zapnete jedním kliknutím. Jsme si jisti, že Vám tmavá mobilní forma zpříjemní používání našeho portálu a zajistí intimnější zážitek s modelkou!

Přejeme krásný den a mnoho zábavy!

Spustili jsme pro Vás vánoční akci!

1. 12. 2019


Vánoce jsou spojené s obdarováváním našich blízkých, na kterých nám záleží. Víme, že i naše modelky jsou Vám velmi blízké a vytvořili jste si s nimi krásný online vztah. Právě proto máte i na LiveChat.cz možnost udělat své oblíbené modelce radost krásným reálným dárkem. Stačí jen dáreček vybrat a vše ostatní zařídíme za Vás.

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu našich modelek, takže jsme vymysleli způsob, jak dárky odesílat bezejmenně. Můžete vybírat ze sedmi nádherných dárků, u každého z nich si můžete přečíst popisek, který Vám přiblíží, o jaký typ dárku se jedná a zároveň Vám pomůže při rozhodování. Mimo odesílání reálných dárků máte také možnost zaslání klasických kreditů. Odkaz na dárky najdete v okně každé vysílající modelky, lze se do něj však dostat i proklikem z banneru na úvodní stránce. Dárek zaplatíte ze svého kreditu, my jej za Vás nakoupíme, zabalíme, připojíme k němu Vaše věnování a 18. 12. odešleme modelce.

Věříme, že vánoční dárečky, stejně jako minulý rok, udělají radost jak modelkám, tak i Vám.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Přejeme krásný den!

OBDARUJTE SVÉ PŘÁTELE!

7. 3. 2019


Rádi se bavíte na našich stránkách? Myslíte si, že by tato zábava měla úspěch i u Vašich přátel, pro které stále hledáte vtipný dárek?

Připravili jsme si pro Vás novinku v podobě voucheru, kterým můžete kohokoliv obdarovat. O tom, že naše stránky dobře znáte, nemusí nikdo vědět, mohli jste přece na tento dárek narazit na internetu;) .

Více informací o nákupu voucheru

Potěšte svou oblíbenou modelku na Valentýna

2. 2. 2018


Blíží se den svatého Valentýna. Toto datum není jen svátkem zamilovaných, je to oslava všech, kteří projevují svou lásku a náklonnost těm, které mají rádi.
Protože víme, že spousta z Vás má s modelkami velmi hezký a vřelý online vztah, na Livechat.cz jsme pro Vás připravili obdarování Vaší oblíbené modelky valentýnským dárkem s věnováním.

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu modelek. Vybrali jsme několik reálných valentýnských dárků, modelce odešleme za Vás.
Jednoduše vyberete dárek, připíšete věnování, zaplatíte standardně ze svého kreditu a o vše ostatní se již postaráme my. Na dárečky se dostanete proklikem z banneru nad vysílacím oknem modelky. Zároveň můžete poslat modelce jako dárek libovolný počet kreditů, které jí ihned připíšeme. Klasické virtuální dárky zůstávají i nadále v provozu.

Akce probíhá do 13. 2. 2018 včetně. Dárky zakoupené do 15:00 hodin 8. 2. 2018 budeme odesílat tak, aby je modelka dostala přímo k Valentýnu 14. 2. 2018. Dárky zakoupené po 15:00 8. 2. 2018 odešleme v nejbližších dnech.

Vánoční dárky pro modelky jsou tady!

12. 12. 2017


Vánoce jsou spojené s obdarováváním našich blízkých a lidí, na kterých nám záleží. Protože má řada našich dlouhodobých spokojených klientů s dívkami velmi hezký online vztah, tak jsme se na LiveChat.cz rozhodli, že i jim umožníme udělat své oblíbené modelce radost krásným dárkem.

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu modelek, takže jsme vymysleli způsob, jak dárky odesílat bezejmenně. Vybrali jsme dvanáct nádherných dárku, které by jistě ocenila každá krásná žena. Odkaz na dárečky najdete v okně každé vysílající modelky nebo se na něj dostanete proklikem z banneru na úvodní stránce. Klient si z dárku vybere, zaplatí ze svého kreditu a my následně připojíme k onomu dárku jeho věnování a odešleme jej přímo k modelce domů. Poprvé v historii LiveChatu tak máte možnost dívce pořídit něco reálného. Klasické virtuální dárky zůstávají i nadále v provozu.

Věříme, že vánoční dárečky udělají radost jak modelkám, tak klientům. Už se těšíte, až se modelka bude mazlit ve vysílání s plyšákem přímo od Vás, anebo rozjede svoji show se zcela novým vibrátorem? ;)

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Akce vánočních dárků byla 24. 12. ukončena.

Dobíjejte kredity přehledněji a rychleji

24. 1. 2016


Přicházíme s další skvělou zprávou. Stále se snažíme přizpůsobovat potřebám a podmínkám našich klientů. Na základě získaných poznatků od našich zákazníků jsme sestavili a spustili nový a lepší dobíjecí systém. Dobíjení je od teď přehlednější a umožní Vám rychlé a pohodlné navýšení kreditů. Nově jsme také zavedli bonusové kredity zdarma, a to při dobití více než 15 kreditů. Můžete tak získat až 20 kreditů zdarma! Přesvědčte se sami, jak jednoduché je nyní dobíjení kreditů.

Velká letní akce!

1. 8. 2015


Je ti venku horko? Opalování už tě nebaví? Máme pro tebe luxusní řešení! Na Livechat.cz jsou každý den on-line desítky sexy dívek, které se nudí a jenom čekají na to, až jim napíšeš.

Zároveň jsme se rozhodli Vám flirtování ještě více zpříjemnit, aby si mohl užít s dívkou podle svého vkusu, jak dlouho chce. Do odvolání můžete dobíjet bankovním převodem za cenu pouze 20 Kč za 1 kredit. Tato akce je na našem portále naprosto unikátní, tak jí neváhejte využít. Počet dobití není nijak omezen.

Livechat.cz je nejlepší erotický portál, na kterém naleznete řadu krásných modelek z ČR a SR, které jsou neustále online. Vyzkoušel jsi je už všechny? Brunetu, blondýnu i zrzku? Za dvacku si je nyní můžeš vyzkoušet všechny a zjistit, která je nejvíce roztoužená.

Tak co ty na to? Máš koule si to vyzkoušet?

Odstávka dobíjení SMS zprávou – O2 Slovakia

4. 6. 2015


Vážený klienti,

omlouváme se, ale dnes, tj. 4. 6. 2015, od 23:30 do zítřka, tj. 5. 6. 2015, do 5:00 nebude možné dobíjet kredit pomocí SMS zprávy, a to pokud je Vaším operátorem O2 Slovakia.

Děkujeme za pochopení.

Dobíjení v rámci O2 Česká republika bude nadále fungovat bez omezení a kredit je možné navyšovat.

Odstávka platebního řešení PaySec

23. 4. 2015


Vážení klienti,

v souvislosti s odstávkou elektronického bankovnictví nebudou možné provádět online platby z účtů ČSOB a Era (Poštovní spořitelna), a to 24. 4. 2015 od 22:00 a v sobotu 25. 4. 2015 do 3:00. Po dobu odstávky budou obě platební metody vypnuté a nebude tak docházet k přesměrování z platební brány PaySec.

Omlouváme se Vám tímto za případné způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Jsou Vám samozřejmě nadále k dispozici všechny ostatní platební metody, které k dobití kreditu na LiveChat.cz nabízíme.

Chcete vědět, kdy modelka vysílá?

20. 1. 2015


Vážení uživatelé,

před 2 měsíci jsme pro vás zprovoznili službu SMS upozornění, která Vás informuje o tom, kdy se Vámi vybraná modelka či modelky objeví v online vysílání na stránkách LiveChat.cz.

Služba SMS upozornění je pro Vás k dispozici zcela ZDARMA a za její používání neplatíte absolutně žádný poplatek. Jedinou podmínkou k její trvalé aktivaci a používání ZDARMA je dobití minimálně 0,5 kreditů na svůj uživatelský účet. Jakmile už máte jednou dobito aspoň 0,5 kreditů, můžete službu SMS upozornění používat ZDARMA navždy.

Službu SMS upozornění najdete ve svém uživatelském MENU po přihlášení na LiveChat.cz pomocí Vašeho uživatelského jména. Konkrétně je k nalezení pod záložkou MODELKY ve vrchním menu.

U SMS upozornění máte možnost si nastavit a vybrat, u které modelky či modelek chcete informaci pomocí SMS zprávy dostávat. Jakmile se modelka objeví online na našem portále, ihned Vám dojde upozornění.

Můžete si nastavit libovolný a anonymní tvar přijaté zprávy (např. Honza mě zve na pivo ;-), čas, ve kterém chcete SMS zprávy dostávat (0–24 hod.) a veškeré údaje můžete kdykoliv editovat či smazat.

Neváhejte tedy, buďte vždy v obraze, kdy je Vaše oblíbená modelka online a využijte služby SMS UPOZORNĚNÍ ZDARMA.

Naše děvčata již na Vás čekají a těší se, až se za nimi zastavíte, když se objeví ve vysílání na LiveChat.cz.

SMS UPOZORNĚNÍ = hlídejte si své modelky

7. 8. 2014


Vážení klienti,

máme pro Vás zcela novou skvělou službu s názvem SMS UPOZORNĚNÍ, díky které budete vždy vědět, kdy je Vaše oblíbená modelka on-line.

Ve chvíli, kdy se Vámi vybraná modelka objeví na našich stránkách online, zašleme Vám zcela ZDARMA informativní SMS zprávu.

Tvar SMS zprávy si můžete sami zvolit tak, aby byl pro Vás maximálně diskrétní.

Více o celé službě se dozvíte poté, co kliknete na záložku MODELKY ve vrchním MENU a zde zvolíte možnost SMS UPOZORNĚNÍ.

Počet dívek, které si do SMS UPOZORNĚNÍ nastavíte, není omezen. Zvolit si můžete u každé dívky jiný tvar SMS zprávy. Zároveň si můžete nastavit čas, ve kterém informativní zprávu obdržíte, a to tak, aby Vás neobtěžovala.

Doufáme, že Vás naše nová služba zaujme a bude mít pro Vás dostatečný přínos. Budete tak vždy v obraze, kdy je Vaše oblíbená dívka či dívky online na našich stránkách. Dozvíte se to jednoduchým způsobem a zcela zdarma.

Přejeme Vám hodně zábavy.

Nový systém fungování hodnocení / komentářů

7. 5. 2014


Vážení klienti,

dnes došlo k malé změně systému pro hodnocení modelek, kdy po proběhlém soukromém chatu (PVT) můžete modelce udělit hodnocení, případně i komentář.

Nově je minimální doba, kterou musíte s modelkou v soukromém chatu strávit, abyste mohli po ukončení soukromého chatu udělit hodnocení. Tato doba je stanovena na 3 minuty.

Minimální čas jsme stanovili z důvodu, aby bylo možné modelčino chování na soukromém chatu opravdu objektivně zhodnotit a modelka měla aspoň minimální dobu, ve které může něco ukázat a předvést.

Pro dobití nově můžete použít GE MONEY

19. 1. 2014


Vážení klienti,

nově jsme zavedli do nabídky bankovních institucí, které můžete pro dobití Vašeho kreditu na LiveChat.cz použít, i GE MONEY BANK.

Pokud učiníte převod z Vašeho účtu v GE MONEY BANK do našeho účtu v GE MONEY BANK, dojde k navýšení kreditu během pár minut, a to 24/7 . Nezáleží, kdy Váš převod provedete, jestli je to v pracovní den či o víkendu, přes den nebo v noci.

Vysílání z mobilu pro klienty

1. 9. 2021


Vážení klienti,

v testovacím režimu budeme v následujících dnech spouštět funkci "Vysílání z mobilu pro klienty". Již budete moci používat v PVT i Vaši kameru na mobilním telefonu.
Funkce je to velmi komplexní, protože existuje velké množství značek a typů mobilních telefonů, takže ji budeme spouštět postupně úzké skupince klientů, kteří o funkci projeví zájem a dostaneme od nich zpětnou vazbu.

Pokud máte zájem o zařazení do testovací skupiny, napište našim administrátorům a ti Vám funkci zpřístupní.

Nový přehrávač videa

17. 3. 2021


Vylepšili jsme pro Vás stávající HTML5 přehrávač tak, aby stále odpovídal nejnovějším technologiím.
Nová verze přehrávače zajišťuje nejvyšší kvalitu vysílání a odstraňuje potíže s malým zpožděním videa nebo zvuku, které někteří uživatelé mohli zaznamenat především při soukromém chatu s modelkou.

Nový přehrávač zajišťuje opravdový cam2cam zážitek v reálném čase.

Vánoce na Livechatu jsou již spuštěny!

4. 12. 2020


Udělejte svým oblíbeným modelkám radost milým překvapením. Po celý rok Vám ochotně plnily Vaše fantazie a zpříjemnily nejednu chvíli. Nyní máte možnost jim za to poděkovat. Kdy jindy pro to bude lepší chvíle než právě o Vánocích? Dárky, které jsme za Vás letos vybrali, jistě potěší nejen obdarované modelky, ale i Vás!

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu našich modelek, takže jsme vymysleli způsob, jak dárky odesílat bezejmenně. Můžete vybírat ze sedmi nádherných dárků, u každého z nich si přečíst popisek, který Vám přiblíží, o jaký typ dárku se jedná a zároveň Vám pomůže při rozhodování.
Mimo odesílání reálných dárků máte také možnost zaslat dárek ve formě kreditů. Odkaz, pro nákup dárku, najdete v okně každé vysílající modelky - má podobu ikonky vánočního stromku. Dárek zaplatíte ze svého kreditu, my jej za Vás zakoupíme, zabalíme, připojíme k němu Vaše věnování a 17. 12. odešleme modelce.

Doufáme, že Vám některý z vánočních dárků padne do oka a potěšíte s ním svou oblíbenou modelku.

Přejeme Vám krásný den!

Google Pay na Livechat.cz!

15. 5. 2020


Vážení klienti,

právě jsme pro Vás připravili novou platební metodu GOOGLE PAY! Google Pay je služba, která umožňuje jednoduché placení prostřednictvím mobilu nebo počítače, a to online na internetu.

Pokud chcete využívat metodu mobilního placení, je nutné si stáhnout aplikace Google Pay v Google Store. Tato služba je dostupná pouze pro zařízení se systémem Android. Google Pay pro iOS mohou používat pouze uživatelé v USA. Službu lze využívat pouze v případě, že ji podporuje Vaše banka.

Pro více informací navštivte tento odkaz: https://www.gopay.com/blog/co-je-google-pay-a-jak-funguje/

Přejeme krásný den a mnoho zábavy!

Krásný den!

18. 11. 2019


Stejně jako v loňském roce budete mít od 1. prosince možnost obdarovat Vaši oblíbenou modelku reálným vánočním dárkem z naší nabídky. Avšak už teď můžete přemýšlet, které z našich modelek uděláte radost.

Vánoční akce zasílání dárečků je tady!

30. 11. 2018


Vánoce jsou spojené s obdarováváním našich blízkých, na kterých nám záleží. Jelikož má řada z Vás má s našimi modelkami velmi hezký online vztah, na LiveChat.cz jsme se rozhodli dát i Vám možnost udělat své oblíbené modelce radost krásným reálným dárkem. Stačí jen dáreček vybrat a vše ostatní už zařídíme za Vás.

S ohledem na pravidla našeho portálu jsme samozřejmě nuceni i nadále 100% chránit anonymitu našich modelek, takže jsme vymysleli způsob, jak dárky odesílat bezejmenně. Vybrali jsme pět nádherných dárku, které by jistě ocenila každá krásná žena. Mimo varianty odesílání reálných dárků máte také možnost posílání klasických kreditů. Můžete si tedy vybrat z mnoha možností. Odkaz na dárky najdete v okně každé vysílající modelky, lze se do něj však dostat i proklikem z banneru na úvodní stránce. Dárek zaplatíte standardně ze svého kreditu, my následně k samotnému dárku připojíme Vaše věnování a odešleme jej 17. 12. modelce.

Po třetí v historii LiveChatu máte možnost dívce pořídit něco reálného!

Věříme, že vánoční dárečky udělají radost jak modelkám, tak i Vám.

Určitě se už těšíte, až se Vám modelka ukáže v sexy saténovém župánku přímo od Vás, anebo rozjede svoji show v její nové smyslné sadě či samodržících punčoškách.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

PS: Kdo by chtěl vidět reálnou fotku dárečku, nechť napíše našim administrátorům, rádi Vám fotky poskytnou:).

Vše nejlepší do nového roku 2018!

1. 1. 2018


Vážení klienti,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v roce 2017 a popřáli vše nejlepší do nového roku 2018, hlavně hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a osobních i pracovních úspěchů. Věříme, že v roce 2018 zažijete na Livechat.cz plno zábavy a příjemného zpestření Vašich dnů, společně s našimi modelkami už se na Vás těšíme.

Přejeme krásný den, Tým Livechat.cz

Nová vylepšená nápověda

23. 11. 2017


Livechat.cz se stále vylepšuje! Připravili jsme pro Vás zcela novou nápovědu, aby se Vám naše stránky používaly zase o něco jednodušeji. Najdete ji v horním menu a věříme, že pro Vás bude snadno přehledná a naleznete tam vše, co by vás mohlo o fungování našeho portálu zajímat.

Bojíte se o své osobní údaje? Zajímá vás, co znamená který stav při vysílání modelky? Máte problém s dobitím kreditů? Na všechny tyto otázky najdete nově odpovědi jednoduše, rychle a přehledně.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás můžete samozřejmě i nadále kontaktovat. Rádi vám pomůžeme a poradíme.

Tým LiveChat.cz

Mobilní verze portálu LiveChat.cz spuštěna!

3. 1. 2016


Nyní si můžete užívat s modelkami odkudkoliv. S radostí oznamujeme, že jsme historicky jako první erotický live chat portál v České republice spustili zcela novou, moderní online verzi pro tablety a chytré telefony. Domluvte si rande s Vaší oblíbenou modelkou již po cestě z práce! Věříme, že mobilní verze LiveChatu přispěje ke zlepšení komfortu našich klientů a zkrátí jejich cestu k uspokojení.
Netřeba stahovat žádnou aplikaci, jednoduše spusťte stránku LiveChat.cz a budete automaticky přesměrováni na její mobilní verzi m.livechat.cz.

Livechat.cz slaví 4. narozeniny

1. 7. 2015


Portál Livechat.cz, jakožto největší a nejmodernější portál pro online erotický chat, dnes slaví 4 roky od svého spuštění.

Jsme velmi vděční našim klientům a modelkám, se kterými je pro nás radost spolupracovat. A věříme, že nám zůstanete věrní i nadále a pomůžete nám tak zhodnotit naše úsilí, díky kterému pro Vás již nyní připravujeme celou řadu novinek na našem webu.

Ke správné narozeninové akci jsme se rozhodli VŠEM našim klientům nabídnout neomezený počet dobití za zvýhodněné ceny! Až do 12. 7. 2015 tak můžete dobíjet levněji a spolu s krásnými a nadrženými dívkami oslavit naše narozeniny.

Těšíme se na Vás!

Odstávka premium SMS pro O2 Slovakia

19. 5. 2015


Vážení klienti,

dnes, tj. 19. 5. 2015, od 23:00 do zítřejšího dne 6:00 bude probíhat údržbová odstávka platebního řešení premium SMS u mobilního operátora O2 Slovakia.

Omlouváme se, ale v této době nebude možné provádět dobití kreditů pomocí SMS zprávy, pokud je Vaším operátorem právě O2 Slovakia.

Děkujeme za pochopení, provádění údržby je nutné pro zabezpečení bezproblémového chodu dobíjení pomocí SMS.

Dobíjejte snadněji SMS zprávami díky QR kódu

20. 1. 2015


Vážení klienti,

aby bylo dobíjení kreditů pomocí SMS zpráv na našem portále LiveChat.cz ještě snazší a rychlejší, připravili jsme pro Vás nově možnost nascanovat celou transakci pro dobití SMS zprávou pomocí QR kódu.

Nemusíte tudíž již složitě opisovat text SMS zprávy do Vašeho mobilního telefonu a zadávat telefonní číslo, kam se má zpráva odeslat, ale stačí nascanovat QR kód Vaším mobilním zařízením pomocí QR čtečky.

Díky využití QR kódu je dobití pomocí SMS zprávy nejen rychlejší, snazší a bezpečnější, ale také především se minimalizuje riziko překlepu v odesílané SMS zprávě, jelikož do Vašeho telefonu se pomocí QR kódu vždy vloží na 100 % správný tvar SMS zprávy s telefonním číslem.

Více o tom, jak QR kód pro SMS platbu využít, se dozvíte přímo v sekci DOBÍT KREDIT po volbě platební metody SMS ZPRÁVA.

Funkce QR kódu je v současné době dostupná pro Českou republiku, připravujeme již i verzi pro Slovensko.

2015: Přejeme Vám vše nejlepší.

31. 12. 2014


Vážení klienti,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v končícím roce 2014 a doufáme, že se od nás neodvrátíte i v nadcházejícím roce 2015. Naopak věříme, že se na naše stránky LiveChat.cz budete ještě raději a častěji vracet. Chystáme pro Vás celou řadu dalších vylepšení.

Přejeme Vám, aby rok 2015 byl plný štěstí, zdraví, peněz a především pohody, která se dostaví vždy, když má člověk v životě onu trochu štěstí, plno zdraví a dostatečně peněz. Užijte si dnešní vstup do nového roku.

Ještě jednou Vám děkujeme. Tým LiveChat.cz

Nová platební metoda PaySec

22. 7. 2014


Vážení klienti,

dnes jsme spustili novou elektronickou platební metodu od ČSOB známou pod názvem PaySec (http://www.paysec.cz).

Metoda PaySec je vhodná zejména pro klienty ČSOB a Poštovní spořitelny, kdy umožňuje dobíjení kreditu 24/7 bez ohledu na to, zdali je víkend, nepracovní den apod.

Nově se můžete přihlásit i e-mailem

24. 2. 2014


Vážení klienti,

díky aktuální úpravě našeho systému se můžete nově přihlašovat nejen Vaším uživatelským jménem, jak tomu bylo dosud, ale i pomocí Vašeho e-mailu, který jste zadali při registraci.

Snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc, aby užívání našeho portálu LiveChat.cz pro Vás bylo ještě více pohodlné a intuitivní. Chystáme pro Vás celou řadu dalších novinek a vylepšení.

Dobíjejte ihned bankovním účtem.

1. 11. 2013


Zprovoznili jsme dobíjení pomocí klasických bankovních účtů do všech nejčastěji používaných bank v ČR. Zpravidla je Váš kredit dobit do 1 minuty.

Stránky obsahují pornografický materiál. Vstupem na stránky potvrzujete, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s obchodními podmínkami.